Depresijos simptomų šalinimas, emocinių būsenų gerinimas ir autorinė atstatomoji programa skubantiems „Re’start-as“

1Kaip besistengtume, mums nepavyks išgydyti akių atskirai nuo galvos, galvos atskirai nuo kūno, taip neišgydysime ir kūno negydydami sielos. (Platonas).

Vaistais gali būti nuslopinti kankinantys depresijos simptomai, tačiau nepašalinus depresiją sukėlusių priežasčių arba jų nenorint pripažinti, ignoruojant liga atsinaujina vos tik vėl susidaro sudėtingesnė gyvenimiška situacija.

Naudojant meno terapiją atsiveria žmogaus skauduliai, jis išsivaduoja tarsi iš pančių. Tada lieka energija, reikalinga gyventi čia ir dabar, todėl nesiblaškoma gręžiojantis į skaudžią praeitį. Tik tuomet galima rasti vidinių resursų augti, tobulėti ar kurti verslą.  Aplink save visi žinome  pavyzdžių, kai užgožtos kasdienių rūpesčių ir įsisenėjusio streso to nesuprasdamos palūžta net, rodos, stiprios asmenybės. Kai žmonės įsisukę veiklos rate persitempia, ne retai per vėlu būna lengvai to jausmo atsisakyti.„Užklupus net ir mažam stresui padažnėja pulsas, pakyla kraujospūdis, prasideda galvos skausmai, sutrinka miegas, po nakties poilsio žmogus jauąiasi nepailsėjęs. Kai tokia situacija tęsiasi ilgai, pradeda atsirasti fizinės problemos – skrandžio skausmai ir pan.

Depresijos atsiradimų priežastys dažniausiai glūdi praeityje

Suaugusio žmogaus gyvenimui didelę įtaką turi ne tik tai, kas vyksta šiuo gyvenimo periodu. Emocinio išsekimo, depresinių būsenų ir depresijos priežastys gali kauptis iš ankstyvos vaikystės patyrimų, t.y., jeigu vaikas nevertinamas ankstyvame vystymosi amžiuje, nepatiria meilės ir pakankamai teigiamų išgyvenimų, nesidžiaugiama jo mažais pasiekimais, kurie kelia jo savivertę, stiprina pasitikėjimo savimi ir aplinka jausmą. Vaiko psichologinė būsena kinta, jeigu su juo elgiamasi grubiai ar net naudojamos fizinės bausmės, taip pat patirtos psichologinės traumos (vieno iš tėvų praradimas, tėvų skyrybos, artimo žmogaus netektis), mokykloje ar gyvenamos vietos aplinkoje patirtos patyčios, nuolatinis lyginimas su „gabesniu“ ir daugiau tėvams teikiančiu vilčių broliu ar seserimi.

Šie patyrimai niekur nedingsta, o lieka pasąmonėje ir fiziniame kūne tarsi įrašas magnetofono juostoje visam gyvenimui.

Jeigu mes prisiminsime stresinę situaciją, patirtą psichologinę traumą, kuri vyko su mumis prieš daugelį metų, tai mūsų organizmas ir šiandien jaus tas pačias būsenas; atsiras įtampa bet kurioje kūno vietoje, gali padažnėti pulsas ir kvėpavimas.

Pirmiausia būtina išsiaiškinti tikrąsias depresijos priežastis. Kad palengvintumėme minėtas būsenas, depresijos simptomus ir visiškai pasveiktumėme, naudoju  efektyviausias meno terapijos ir psichoterapijos metodikas, mano pačios ilgų ieškojimų ir praktikų metodus, darbas su kūne likusia negatyvia informacija. Suvokus ir atradus tikrąsias priežastis, su jomis tinkamai padirbėjus, įtampa nyksta labai greitai, atrandamas gyvenimo džiaugsmo pojūtis, suvokiamas savasis „Aš“ , randami atsakymai į klausimą „ko iš tiesų reikia man pačiam“, atrandami vidiniai resursai sveikimui.

Verslininkams ir nuolat skubantiems intensyvi autorinė programa „Re’start-as“

Intensyvi atstatomoji programa „Re’start-as“ sudaryta 2-4 susitikimams, kurių metu specialiomis metodikomis atsikratysime emocinio išsekimo ir įtampų, ieškosime ir rasime atsakymus į kankinančius „neišsprendžiamus“ klausimus, atstatysime psichofizines būsenas, pojūtį „čia ir dabar“, atrasime vidinių resursų tolesniam aktyviam gyvenimui. Pasakysime „Stop“ chaotiškui minčių srautui, praeities nuoskaudoms, pasakysime „Taip“ ateities sėkmei. (su šia programa dirbu ir savaitgaliais).

Svarbu tinkamai eikvoti savo energijos resursus.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on TumblrPin on PinterestEmail this to someonePrint this page