Psichologinė pagalba, meno terapija, kūno psichoterapija koučingas per atstumą skype

Gyvenimo tempui greitėjant, vis labiau taupome laiką, tad psichologinė konsultacija internetu, „skype“ programa vis labiau populiarėja. Pakanka vos kelių sekundžių, kad psichologo konsultacijos rūpimu klausimu sulauktumei internetu.

Psichologo konsultacija per atstumą dažnai naudojasi ir emigravę lietuviai. Psichologė ir meno terapeutė Jurgita Dainauskaitė-Šileikienė, konsultuodama klientus, naudoja ir meno terapijos, kūno psichoterapijos metodus, kurie kartais daug greičiau ir efektyviau padeda išspręsti nerimą keliančią situaciją ar problemą.

Anglija, Švedija, Danija, Vokietija, Norvegija, Airija, etc.– po šias šalis išsibarstę daug lietuvių, kuriems kartais būtina psichologo pagalba internetu. Emigravę lietuviai daug mieliau bendrauja gimtąja kalba, leidžiančia atviriau ir geriau išreikšti užplūstančius jausmus.

Meno terapija internetu? Viskas įmanoma! Tereikia pasiruošti priemones, pasiimti reikiamo dydžio lapą, kad galėtumei išreikšti savo vidines būsenas. Dirbant su pykčiu, nuoskaudomis, meno terapijos metodai nuostabiai padeda.

Kartais nupiešti yra lengviau nei išsakyti žodžiais, kas kelia nerimą. Pabandžiusieji jau žino, kad kartais meno terapija būna efektyvesnė nei ilgas kalbėjimas. Ji praverčia ir tuomet, kai žmogui sunku kalbėti ar  įvardyti problemą, o piešiant vaizdiniai natūraliai iškyla galvoje.

Meno terapija tėra vienas iš psichologinio konsultavimo būdų. Teikiant psichologinę pagalbą internetu, metodai parenkami pagal žmogaus problemą, jam aktualią situaciją.

Kartais taip nutinka, kad žmogus turi viską, bet nesijaučia laimingas, nuolat lydi psichosomatiniai susirgimai. Naudojant psichologinį konsultavimą, kūno terapiją, meno terapiją prieinama iki pirminės priežasties. Kartais žmogų bendraujant išpila karštis arba drėksta delnai – tokios priežastys dažniausiai glūdi ankstyvoje vaikystėje, galbūt dėl patirtų patyčių ar susijaudinimo. Rasti atsakymus į šiuos ar kitus rūpimus klausimus padeda psichologinė  konsultacija internetu.

Manoma, kad konsultacija skype skiriasi nuo bendravimo gyvai. Psichologė ir meno terapeutė Jurgita Dainauskaitė-Šiliekienė iš praktikos gali patvirtinti, kad psichologinė konsultacija yra veiksminga ir padeda spręsti problemas, nepaisant to, kur sėdi pacientas – prie kompiuterio ar psichologo kabinete.

Svarbu žmogui norėti spręsti problemą, tada tinka bet koks konsultavimo būdas. Sunkiausia yra suvokti, kad norint pakeisti situaciją, kitą žmogų ar gyvenimą, reikia keistis pačiam. Tai padaryti yra sunkiausia. Bet laukiant, kol pasikeis kitas ar kita, gyvenimas įstrigs ilgam toje pačioje vietoje, praeis keli metai ar net dešimtmečiai.

 

Psichologo konsultacijai internetu būtina išankstinė registracija.

Skype: patikeksavimi

Tel.nr. – 8 610 04532 – Jurgita

  • santykiai;
  • ligos;
  • amžiaus krizės,

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on TumblrPin on PinterestEmail this to someonePrint this page