Psichologinė pagalba šeimai. Kūno terapija ir meno terapija šeimoms. Skyrybos.

Atlaisvinkime vietą savyje džiaugsmui, laimei ir meilei. Būkime savo gyvenimo šeimininkai!images (3)

Psichologinė pagalba šeimai. Konsultuoja poras. Kūno terapija ir meno terapija šeimoms. Skyrybos.

Pagalba šeimoms, poroms, tėvams, giminėms

Būti dviese lengva, tačiau gyventi poroje kartais būna labai sunku. Kai žiūri į artimą žmogų ir nesupranti, ką tu su juo veiki, arba nesupranti, kodėl jis tavęs nesupranta. Mūsų niekas nemokė, kaip reikia gyventi poroje, šeimoje, todėl dažnai susidaro klaidingas įspūdis, kad kitiems laimingas šeimyninis gyvenimas – tiesiog duotas. O va, man turbūt ir vėl nepasisekė. Bet pakeitus partnerį bėdos tik kartojasi. Tad gal verta sustoti ir paklausti, kodėl mes nebesusikalbame? Arba gal sakome ne tuos žodžius? Arba kalbame apie buitį, vaikus, rūpesčius, bet pamirštame savo jausmus, poreikius, buvimą kartu?

Psichologė, meno terapeutė Jurgita Dainauskaitė-Šileikienė prisiminė porą, kuri kreipėsi dėl šeimoje tvyrančios įtampos ir moters širdies priepuolių. Pradėjus aiškintis situaciją, paaiškėjo, kad moteris troško, kad vyras vakare prieš miegą ją apkabintų. Tačiau ji tikėjosi, kad vyras pats šitai supras.

Specialistas į poros santykius padeda pažvelgti iš šono, padeda išsikalbėti, išsiaiškinti, kas kelia nerimą ir rūpesčius, kokioje kasdienybės rutinoje pasimetė meilė, supratimas, darnūs santykiai. Stiprios poros ieško išeities. Jos nebėga nuo sunkumų.

Būnant poroje, šeimoje neišvengiamai kaupiasi pyktis, nuoskaudos, neišsakytas nepasitenkinimas ar lūkesčiai. Nesame išmokyti kalbėti apie blogus dalykus be pakelto balso, be rėkimo, be kaltinimų vienas kitam. Nemokame blogų dalykų išsakyti taip, kad neužgautume, nesužeistume kito žmogaus, kad pykčiu neužvertume durų, o diskusija ar pokalbis nevirstų kaltinimų lavina vienas kitam.

Kartais reikia padėti susikalbėti, išsikalbėti. Šeima – nuolatinių kompromisų paieška, bet turi būti gera abiem, o ne vienam kuriam šeimos nariui. Tam būtina kalbėtis. Psichologas padeda išgirsti vienas kitą, nesivelti į tuščius, niekur nevedančius ginčus.

„Kai paleidžiame pyktį, nuoskaudas, nepasitenkinimą, skriaudas, atsiranda vietos meilei, džiaugsmui, laimei. Būkime savo gyvenimo šeimininkais“, – kviečia meno terapeutė Jurgita Dainauskaitė-Šileikienė.

Paslaugos: sisteminis šeimos konsultavimas;

vyras-moteris, tėvai-vaikai-giminė;

šeimos, santykių krizės;

praeities nuoskaudos.

J. Dainauskaitė-Šileikienė veda individualias ir sistemines šeimos konsultacijas, supervizijų seansus, prireikus pasitelkia meno terapiją, kūno terapiją.

Tel. nr. – 8 610 04532-Jurgita

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on TumblrPin on PinterestEmail this to someonePrint this page