Tavyje slypinti charizmatiška moteris

Visos esame mačiusios moterį, kuri, eidama gatve, kaip mat išsiskiria iš minios. Pažvelgus atidžiau nepastebime ypatingai ryškaus
makiažo, provokuojančių drabužių ar ekspresyvios kūno kalbos. Priešingai – ji subtilaus grožio, švelniai seksuali ir elegantiška. Ji eina taip, tarsi šių žingsnių neitų atkartoti nei vienam, einančiam greta. Ji spinduliuoja ypatingą energiją, džiaugsmą, pasitikėjimą. Į Ją žiūri visi vyrai. Slapčia ją stebime ir mes – moterys.

Matyti, jog šiai moteriai nieko netrūksta: ji džiaugiasi gyvenimu ir, panašu, jog tai yra jos švytėjimo paslaptis. Ji dėl visko rami, žino savo tikslą, turi aiškias koordinates. Ji nesiblaško, nes pasitiki savimi ir savo sprendimais. Kiekvienas vyras tyliai svajoja apie tokią moterį, kuri yra laiminga, mylinti save, besirūpinanti savo vidiniu iš išoriniu grožiu bei yra pasitikinti savimi. Kiekvienam būtų malonu matyti Savo moterį iš šalies, kuomet ji – kaip magnetas, traukia aplinkinius savo subtilia energija, o jos išvaizda aiškiai atspindi jos vidinės ramybės, moteriškumo, harmonijos ir džiaugsmo gyventi būseną.

Tokias moteris sunku apibūdinti vienu žodžiu. Vieni jas vadina moteriškumo pavyzdžiu, kitiems jos – seksualumo etalonas. Dar kitiems ji – tiesiog laiminga, graži moteris, kuriai Dievas padovanojo kažką, kas išskirtinai traukia, magnetizuoja kitus. Ši tariama Dovana – Charizma – (iš graikų kalbos) „Dievo malonė“.  Tačiau Psichologai tikina, kad charizmą turi kiekviena moteris, bet ne visos tai žino ir tuo naudojasi.charizma

Kaip pažadinti charizmatišką moterį savyje?

Ką iš tiesų reiškia šis žodis ir kodėl jis taip mistifikuojamas?

Ir ar tikrai charizmatiška moterimi reiškia būti laimingai, geidžiamai, mylimai ir sėkmingai?

Į visus šiuos klausimus Jums padės atsakyti asmeninių teigiamų gyvenimo pokyčių specialistė/praktikė, kvalifikuota meno terapeutė – psichologė, kūno psichoterapijos specialistė, šeimos konsultantė, savo metodikose sujungianti senovės išmintį su naujausiais psichoterapijos metodais, mylinti žmones ir gyvenimą – Jurgita Dainauskaitė – Šileikienė.

Projektas – Charizmatiška moteris – didelis žingsnis moteriškumo, laisvės, laimingo gyvenimo ir harmonijos link. Išmoksime ugdyti charizmatiškos moters savybes, puoselėti meilę sau ir aplinkiniams, atrasti tikrąjį gyvenimo džiaugsmą, paleisti skaudžias patirtis ir mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais.

Seminarų medžiagą sudaro judesio-šokio, meno terapijos, paskaitos bei nuolatinė praktika – darbas su savimi.

Išmoksime atrasti slypintį grožį ir seksualumą, energiją ir džiaugsmą.

Patikėkite Savimi ir Jumyse gyvenančia Charizmatiška asmenybe. Pamatysite, kaip greitai tai padės Jums tapti Svajonių Moterimi ir laimingu žmogumi.

Su meile, Jurgita 🙂

 

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on TumblrPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

You may also like...