Seminaras. Mandala – mums, moterims.

Mielosios, kviečiu rudens vakarus praleisti Klaipėdos širdyje, šalia Danės upės, Meno Terapijos centre, kur prie arbatos ir šildančios žvakių šviesos leisime sau būti tikromis moterimis, susitikdamos su menu ir harmonija. Šis Mandalos piešimo kursas – tai kelias į harmoniją per piešimą, patenkant į sielos gelmes, pakeliui naikinant emocinius trukdžius, ir visa tai vyks pasitelkiant popieriaus lapą ir pieštukus.

Švelnumo ir meilės mandala.
Petraukėlių metu aptarsime patį svarbiausią mums klausimą: kas yra moteriškumas? Ką jis reiškia kiekvienai iš mūsų? Kas tai iš tiesų ir kur jis randamas?

Mandala – sanskrito kalba reiškia apskritimą, diską. Mandalos apibrėžimas labai platus ir apimantis viską. Iš dvasinės pusės – mandala atstovauja visą Visatą, kurioje sujungia svarbiausias stichijas: žemę, orą, vandenį, ugnį, eterį. Mandala yra ir budistų ir induistų plačiai naudojama tantra, ypatingai meditacijoje, nes padeda sukoncentruoti bei harmonizuoti protą ir dvasią. Teigiamą Mandalų poveikį žmogui patvirtina ir mokslininkai.

Psichoanalitikas Karlas Gustavs Jungas – mandalą vadino „aš atspindžiu“, kuri leidžia žmogui suprasti savo pasąmonę ir jos pagalba tobulėti toliau, atsikratyti neigiamų dalykų, kurie trukdė siekti asmeninės laimės bet kurioje gyvenimo sferoje.

I dalis. Bazinis Mandalos piešimo kursas.
Bazinis arba svarbiausias šios mandalos piešimo kursas – padės jums sustiprinti pasitikėjimą savimi ir savęs priėmimą, sustiprins ištvermingumą, ryšį su šeima, gimine, Žeme, atsiras naujų gyvenimiškų jėgų, energijos ir džiaugsmo resursų. Išsilaisvinsime nuo savybių, trukdančių tobulėti, karminių ryšių, kitų žmonių mums įkalbėtų stereotipų apie mus arba gyvenimą. Įgarsinsime savo pojūčius bei jų reikšmes piešimo metu, išsivalysime nuo iškilusių neigiamų išgyvenimų praeityje, o teigiamus dar labiau sustiprinsime specialiomis praktikomis.
Baziniame kurse 18 gydomųjų Mandalų. 2 Mandalos bus piešiamos vieno susitikimo metu, iš viso 9 susitikimai, du kartus per savaitę.

 

Praėjus bazinį kursą, drąsiai galima tobulėti toliau:

II dalis. Kūrybinio ir seksualinio potencialo atvėrimo mandalų kursas.
III dalis. Pasitikėjimo savimi ir meilės sau mandalų kursas.
IV dalis. Gausos ir turtų mandalų kursas.
Laikas:
Lapkričio 10 d. – 18:00 iki 20:30. Kitų susitikimų laikas bus derinamas grupėje (max. 10 dalyvių)
Vieno užsiėmimo kaina: 12 EUR

Iki malonių susitikimų,
Jurgita
Registruotis telefonu: 8610 04532

https://www.facebook.com/events/114621575566652/

Seminarus organizuoja ir veda Jurgita Valiulienė – asmeninių teigiamų gyvenimo pokyčių specialistė/praktikė, šeimos konsultantė, kvalifikuota meno terapeutė, judesio ir kūno terapijos specialistė, praktikuojanti psichologė, muzikė, reiki meistrė, savo metodikose sujungianti senovės išmintį su naujausiais psichoterapijos metodais.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on TumblrPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

You may also like...