Meilė sau. Savaitės pratimas Nr.1: „Kad pavasaris ATEITŲ ir į širdis!”

Kad pavasaris ATEITŲ ir į širdis! Meilė sau.

PIRMAS PRATIMAS:

1. Ant RANKOS riešo užsidėkite gumytę, kuri naudojama plaukams rišti.
2. Kaskart, kai apie save PAGALVOSITE kažką negatyvaus, imsite kritikuoti save, timptelkite už gumytės. Šį veiksmą

kartojant, pasąmonė ims fiksuoti, kad, pagalvojus apie save kažką negatyvaus, atsiranda skausmas, o tai tikrai nėra malonu.
3. APDOVANOKITE save nusišypsodama, pagalvodama apie save kažką malonaus, lengvo, pozityvaus.

Žodžiai ir mintys keičia mūsų gyvenimą. Kai mums priklijuojama viena ar kita etiketė, pasąmonė tai užfiksuoja, o mes ir toliau gyvename susitapatindami su tuo, ką apie save girdėjome. Dažnai taip susigyvename su kitų žmonių sukurta charakteristika apie save, kad net imame taip elgtis ir gyventi – tokiu būdu amžiams palaidojame pačias nuostabiausias mumyse esančias savybes, kurias gauname gimdamos.

Taip atsiranda frazės: “aš valdinga”, “aš labai nervinga”, “aš labai atsakinga ir perfekcionistė”, “man vis tiek nieko nepavyks”, “aš žioplė”, “aš stora”, “aš negraži”, “aš per daug valgau” ir pan.

Žodžiai turi energetinę prasmę ir tai, kas dažnai kartojama, – tampa tiesa. Jūs tuo tikite, tai ir kiti neturi pasirinkimo. Kritika taip pat ateina iš aplinkinių. Tai – mus supusių ar supančių žmonių nuomonė apie mus, kurią patys imame kartoti ir taip save užprogramuojame.

Visų pirmiausiai išmokime nustoti smerkti, peikti ir kritikuoti save.
Artėkime link meilės sau! Su meile, Jurgita:)

woman-3253229_960_720.jpg

#meilesau #depresija #pavasaris #jurgitadainauskaitesileikiene #kritika

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on TumblrPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

You may also like...