Judesio-šokio terapijos susitikimo tema – “Širdis”

Gyvenime žmogui labiausiai reikia meilės. Bet kokio amžiaus ir bet kuriam. Meilė gyvena širdyje. O kai jos ten nebelieka, prasideda liūdesys, gyvenimiškos bėdos, sveikatos problemos. Kaip sugrąžinti meilę į savo širdį, savo širdžiai, kuri neturi pavargti?

Širdis ilgai ir kantriai mums tarnauja. Ji gali būti dosni, gera, mylinti, laiminga, viską aprėpianti. Bet tam, kad visa tai galėtų daryti, širdis privalo būti sveika.

Mes galime sau padėti, labiau pažindami ir suprasdami savo širdį. Galime ją išgirsti, pajausti, “apkabinti”, prakalbinti. Galime savo širdžiai padėti susigrąžinti pirmykštę jėgą ir stiprybę. Tada ateina pojūtis, kad  niekada nebūni vienas. Kai padedi savo širdžiai, ji atsidėkoja sveikata, džiaugsmu ir energija.

Kai nutrūksta ryšys su savo širdimi, gali būti sunku mylėti, pritraukti mylimąjį ar mylimąją, vyresnieji skundžiasi jėgų stoka, skausmais širdies plote. Tada griebiamasi vaistų, kurie dar labiau vargina širdį, apima nerimas, kamuoja įvairios baimės.

Iš kur gauti jėgų gyventi ir džiaugtis gyvenimu, kai jautiesi pavargęs ir išsekęs, o kartais būna labai sunku?

Reikia žinoti, kaip ir iš kur gauti resursų. Būtent tai sužinosite kovo 21 d. 18.00 val susitikime Klaipėdoje.

Kviečiame bet kokio amžiaus moteris ir vyrus.

Tel.nr. registracijai-8 610 04532- Jurgita Dainauskaitė-Šileikienė:)

Daugiau informacijos apie judesio-šokio terapiją: https://www.facebook.com/events/1619820111458222/?active_tab=about

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on TumblrPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

You may also like...